Звернення

Голови Координаційної Ради МГО «Родина Мазеп»

до всіх нащадків великої сім’ї Мазеп. 

 

Шановні Пані та Панове – представники Родини Мазеп!

 

Маю честь звернутися до всіх Вас від імені Міжнародної громадської організації «Родина Мазеп».

Наша організація зареєстрована в 2008 році Міністерством Юстиції України. За час свого існування організація вже стала відомою як в Україні, так і за її межами.

 

Організація створена для всіх Вас – хто належить до нашої родини. Тому до складу організації можуть увійти тільки Мазепи, серед яких ті хто з честю носить це прізвище, дочки, онуки, правнуки або матері Мазеп. Попередні дослідження родоводу Мазеп з різних куточків країни вже сьогодні дають можливість доводити походження всіх Мазеп від спільного коріння.

 

Під час листування Ви зможете прийняти рішення про свою участь в організації. Участь в нашій організації не накладає на Вас жодних зобов’язань фінансового або політичного характеру. Організація не є політичною партією, тому не приймає участі в виборах і не бере на себе відповідальність - висловлювати політичну позицію від імені Родини Мазеп. Але серед статутних зобов’язань є взаємодопомога членів родини та спільні дії по відстоюванню інтересів, законних прав, честі та гідності кожного представника Родини Мазеп.

 

Ми сподіваємось, що наші намагання об’єднати всю нашу Родину Вас зацікавить. Таке об’єднання носить в першу чергу суто інформаційний характер. Кожен з Вас отримує рідку можливість дізнатися більше про інших Мазеп, що проживають в Україні та різних країнах світу, а також відновити втрачені зв’язки з іншими гілками своєї родини. Крім того, ми працюємо над виданням “Книги пам’яті”, в якій кожна сім’я зможе розмістити розповідь про видатних представників своєї сім’ї, залишивши цю унікальну інформацію для майбутніх поколінь.

 

На першому етапі необхідно виконати непросту задачу коригування банку даних про існуючі на сьогодні сім’ї. Наступним кроком буде взаємне листування, яке передбачає збір інформації завдяки заповненню Вами спеціальних анкет, підготовлених фахівцями – істориками, для побудови спільного родинного дерева. Саме від кожного з нас буде залежати успіх цієї праці. На сьогодні нами вже виконано частину роботи по вивченню родоводу Мазеп з Теслугова, Бордуляк, Березного, Моквина, Костобоброва, Блешні, Олешні, Ставів, Ставчан, Забуяння та інших сел, де Мазепи мешкали більше 200 років.

 

Враховуючи, що майбутнє кожної родини – це її діти, окрема програма дій запланована з метою допомоги маленьким Мазепам в отриманні гідної освіти.

 

І нехай для кожного з Мазеп наповниться новим змістом вислів:

Шануймося! Бо ми того варті!

 

 

Голова Координаційної Ради  Ігор Всеволодович Мазепа